Międzynarodowe Warsztaty Akordeonowe

Muzyki Krzysztofa Pendereckiego odbędzie się w dniach 20–29 lipca 2018
roku.

WYKŁADOWCY
Prof. dr hab. Klaudiusz Baran — Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie - Dyrektor artystyczny kursów

Prof. dr hab. Jerzy Kaszuba — Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy

Prof. Giorgio Dellarole — Conservatorio di Musica Arrigo Boito w Parmie

st. wykł. Semion Schmelkov —Rosyjska Akademia Muzyczna im. Gniesinych

Ad. dr hab. Rafał Grząka — Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie (Kierunek Instrumentalistyka oraz Jazz i World Music)

As. Grzegorz Palus — Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie

ORGANIZATORZY

• Stowarzyszenie Akordeonistów Polskich
• Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach
• Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie
• Centrum Edukacji Artystycznej

PROGRAM

Na program Warsztatów złożą się zajęcia indywidualne oraz zbiorowe – zespoły kameralne (w kursie mogą uczestniczyć zarówno zespoły jednorodne jak i mieszane). Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję do wzięcia udziału w koncertach w czasie trwania kursu.
Uczestnicy Kursu dla nauczycieli będą mieli okazję do obserwacji zajęć, przeprowadzenia indywidualnych konsultacji, uczestnictwa w wykładach oraz koncertach towarzyszących. Kurs objęty jest patronatem Centrum Edukacji Artystycznej. Wszyscy uczestnicy otrzymają stosowne zaświadczenia, związane z rozwojem zawodowym.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Do dyspozycji uczestników są: sale ćwiczeniowe, sala kameralna i koncertowa. Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych oraz całodzienne wyżywienie na terenie Centrum. Uczestnicy niepełnoletni będą pozostawać
pod całodobową opieką wychowawców.
Koszt uczestnictwa w warsztatach (wyżywienie, zakwaterowanie, zajęcia (minimum 7-8 lekcji) wynosi 1.400,00 złotych.
Koszt uczestnictwa w kursie dla nauczycieli: w zależności od długości pobytu. Minimum – 3 dni, wynosi 800 zł* (w tym zakwaterowanie i pełne wyżywienie).

Istnieje możliwość zakwaterowania na terenie Centrum osób towarzyszących uczestnikom.

*W przypadku kursu dla nauczycieli Istnieje możliwość uczestnictwa bez konieczności zakwaterowania, według indywidualnego planu.

Płatne przelew na konto:
Stowarzyszenie Akordeonistów Polskich

ul. Kurhan 18/2 02-203 Warszawa
BANK MILLENNIUM Nr 47 1160 2202 0000 0000 5515 5807ZGŁOSZENIA

Formularze dostępne są na stronie: www.stowarzyszenieakordeonowe.pl
oraz www.facebook.com/internationalaccordionseminar
Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem uiszczenia opłaty przyjmowane będą tylko drogą elektroniczną do dnia 13 lipca 2018 roku e-mail: warsztatyakordeonowe@gmail.com

Kandydat spełniający w/w warunki otrzyma potwierdzenie uczestnictwa w Warsztatach.
Do Lusławic należy przyjechać we własnym zakresie w piątek — 20 lipca- 2018 roku, do godz. 13.00 Zajęcia rozpoczną się w tym dniu od godzin popo-
łudniowych. Zakończenie kursu — 29 lipca w południe.

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
Lusławice 250, 32-840 Zakliczyn